fbpx

NEW WAY AKADÉMIA

Milí priatelia, 

ponúkam vám všetkým možnosť rozšíriť svoj vedomostný obzor a absolvovať interaktívnu akadémiu New Way systém. Akadémia je určená predovšetkým pre tých, ktorí do určitej miery poznajú ľudské telo a súvislosti zdravia, túžia byť viac užitoční a túžia naučiť sa viac pomôcť iným a sebe. 

Nemáme žiadne špeciálne požiadavky na účastníkov, prijímame všetkých záujemcov, ktorí majú otvorené srdce a veľkú chuť niečo užitočné sa naučiť…

je prepracovaný terapeutický systém, ktorý sa zaoberá manuálnym naprávaním jednotlivých kĺbnych spojení do správnej polohy veľmi citlivým a jemným spôsobom.

New Way akadémiu môžete považovať za vyššiu, duchovne hlbšiu, technicky prepracovanejšiu a rozvinutejšiu Školu chiropraxie – predtým Kurz Chiropraxie.  

Ukážem a vysvetlím vám techniky, ktoré používam v mojej praxi ako New Way terapeut a chiropraktik. Každý účastník akadémie bude mať úlohu pacienta aj terapeuta.

Videá s technikami nájdete na našom účte

chiropraktik-zdenko

Počas New Way akadémie vám ukážem a vysvetlím cca 70 techník nápravy chrbtice a kĺbov, oboznámite sa s technikami viscerálnej terapie brucha, ukážeme si dôležité akupresúrne body a vysvetlím vám systém geniálne jednoduchej akupunktúry „horúcou ihlou.“ Vyučovanie prebieha v SLOVENSKOM JAZYKU.

Každý účastník získa osvedčenie o absolvovaní akadémie, v prípade záujmu aj v angličtine.

V prípade vášho záujmu sa môžeme venovať aj hlbším duchovným súvislostiam zdravia.

 

NEW WAY AKADÉMIA

26. – 31.05.2020 obsadené /náhradník 2 z 2/

21. – 26.07.2020 obsadené /náhradník 1 z 2/

22. – 27.09.2020 voľné 8 / z 11 / cena 690 Eur 

Absolventom našich kurzov poskytujeme zľavu 100 Eur. Zľava platí 2 roky od posledného kurzu.

Ubytovanie a strava nie sú zahrnuté v cene.

Na akadémiu zapisujeme na základe zaplatenej zálohy.

Miesto konania akadémie

Liptovský Ján

Slovensko

 

Konferenčná miestnosť „ATELIÉR“ hotela Sorea MÁJ.

Hotel disponuje saunou a termálnym 25 m bazénom s teplotou vody 26-29 stupňov. V letnej sezóne cca. od 15.06 do 15.09 je otvorené aj vonkajšie termálne kúpalisko vedľa hotela.

Hotel Máj

ONLINE PRIHLÁŠKA

POZOR: Údaje ku platbe zálohy nájdete TU

Scroll to Top

Milí priatelia,

vzhľadom na situáciu s koronavírusom vám všetkým oznamujeme, že až do odvolania neposkytujeme naše služby. Objednávať sa môžete telefonicky na tzv. čakaciu listinu – po upokojení situácie si dohodneme presný termín Vašej návštevy.

S hlbokou úctou              Zdenko a Anička.